dlaczego z nami

BO JAK NIE MY TO KTO ? :-)

diffDlatego, że nasza praca jest naszą pasją . To powoduje, że w każdym realizowanym projekcie są nie tylko nasze mądre głowy, doświadczenie biznesowe i trenerskie ale przede wszystkim nasze serca (heart-mind coherence ;-).

Każdy projekt jest nowym pomysłem wykreowanym na potrzeby danej organizacji, o którego dokładamy całe nasze doświadczenie biznesowe, consultingowe i doradcze.

b1NIE POWTARZAMY PROGRAMÓW I NIE PRACUJEMY NA GOTOWYCH ROZWIĄZANIACH

To wydaje się oczywiste – jednak często spotykamy się z sytuacjami, w których Klienci otrzymują gotowe programy … bo tak jest łatwiej. Każdy projekt jest dla nas projektem nowym, unikatowym, dlatego, że w każdym są inni ludzie, inna kultura organizacyjna, inne wartości … Nie realizujemy szkoleń, ale projekty rozwojowe, w których zawsze ważny jest efekt końcowy dla organizacji. 

b1PRZYGOTOWUJĄC PROJEKTY PATRZYMY SYSTEMOWO –  każda organiacja jest jak żywy organizm.

Jeśli jakiś narząd słabiej działa – trzeba spojrzeć szerzej na przyczyny.  Zwykłe szkolenie jest jak tabletka na żołądek, który wymaga zmiany diety.  Naszym marzeniem jest spotykać na drodze Klientów, którzy nawet jeśli leczą tylko żołądek – chcą spojrzeć szerzej.  Nasze diagnozy i rekomendacje są zawsze trafne i często przełamujące schematy i utarte ścieżki wychodząc poza zwykłe kafeterie szkoleń. 

b1KORZYSTAMY Z NAJLEPSZYCH NARZĘDZI I METOD PRACY co zwiększa efektywność działań i wpływa na zmiany postaw i zachowań uczestników.

Na bieżąco śledzimy nowości w zakresie narzędzi i rozwiązań dla biznesu ma świecie. Sprawdzamy je i te najlepsze proponujemy Klientom. I przede wszystkim każą metodę sprawdzamy na sobie – dzięki temu dla naszych Klientów oraz Uczestników szkoleń jesteśmy „walk the talk”. 

b1JESTEŚMY ELASTYCZNI I DYSPOZYCYJNI w całym procesie przygotowywania i realizacji usługi.

Tak. Podążamy za Klientami. Rozmawiamy, omawiamy, dyskutujemy … jesteśmy zaangażowani. Zawsze. 

b1DAJEMY GWARANCJĘ REALIZACJI CELÓW   dzięki dużemu doświadczeniu trenerów dedykowanych do projektu.

Nasz zespół to profesjonaliści z doświadczeniem biznesowym. Zawsze gwarantujemy realizację ustalonych  wspólnie Z Państwem celów. Jeśli ich nie dowieziemy – zwracamy pieniądze.