coaching

PRACUJEMY GŁĘBOKO TRANSFORMUJĄC ŹRÓDŁOWE PRZYCZYNY I URUCHAMIAJĄC ZABLOKOWANY POTENCJAŁ.

mezczyzna 1

Pracujemy systemowo patrząc na Klienta w szerszym ujęciu kontekstów i ról, które pełni. Docieramy głębiej, poza koncepcje i schematy wspólnie odnajdując rozwiązania, którym zawsze towarzyszy poczucie: „Tak, to jest to!”.

Budzimy do świadomego życia i pomagamy zbudować najważniejszą relację w życiu – relację z samym sobą. Poza znanymi koncepcjami i schematami w których się poruszamy i poza rolami jakie pełnimy. Jakość tej relacji wpływa nie tylko na komfort naszego życia, ale na końcowy efekt wszystkiego co robimy.

Wielu z nas pędzi realizując swoje obowiązki, nie dając sobie chwili wytchnienia, wymagając od siebie coraz więcej, szybciej, lepiej …. Pędzimy nie słuchając siebie w tym samym czasie naciskając hamulec i gaz.

Chwila uważności na siebie jest najpiękniejszym prezentem jaki możesz sobie dać. Tylko w niej zauważysz siebie, kim jesteś, odkryjesz prawdę o sobie i zbudujesz autentyczność  w każdej roli, którą pełnisz.

Wystarczy tylko podjąć decyzję i powiedzieć sobie TAK.

Masz zasoby aby realizować wszystko z lekkością, pokłady energii aby realizować największe wyzwania. Pytanie tylko czy tego chcesz.

Z naszym wsparciem Klienci:

W naszej pracy korzystamy z najlepszych i uznanych na świecie metod i narzędzi

6standardy coachingu: ICF, ICC, A-Nc ™, Izby Coachingu

6techniki neurolingwistyczne

6techniki uwalniania: wg. D Hawkinsa i Metodę Sedony® L. Levensona

Metoda budująca dojrzałość emocjonalną oraz wewnętrzną siłę. Skuteczność Metody Sedony została potwierdzona przez Harvard Medical School. Badania nad metodą Sedony zostały przeprowadzone przez dr Richarda J. Davidsona ze  State University w Nowym Yorku we współpracy z dr Davidem C. McClellandem z  Harvard University (uznany międzynarodowy autorytet w dziedzinie motywacji).

6narzędzia rozwojowe  [czytaj więcej] m.n.:

MindSonar® –  zaawansowane narzędzie rozwojowe dostarczające niezbędnej wiedzy wspierającej zmianę strategii mentalnych, zmianę zachowań, zmianę postaw w wybranym przez Uczestnika kontekście. Pozwala zwiększyć samoświadomość swojego potencjału, zasobów i indywidualnych wartości oraz wykorzystać tę wiedzę w obszarze zwiększania efektywności wybranym obszarze funkcjonowania.

PRZYKŁADOWE OBSZARY PODEJMOWANE W PRACY COACHINGOWEJ:

6wprowadzanie zmiany w organizacji,

6budowanie zespołów i zwiększanie efektywności ich pracy,

6uruchomienie pełnej energii wewnętrznej i potencjału,

6budowanie relacji,

6radzenie sobie z sytuacjami trudnymi, wyzwaniami,

6efektywne podejmowanie decyzji,

6doskonalenie umiejętności komunikowania się,

6motywowanie siebie i innych,

6organizacja czasu i działań

6zarządzanie emocjami,

6radzenie sobie ze stresem,

6

rozwijanie kreatywności,

6inne …