dlaczego z nami

BO JAK NIE MY TO KTO ? :-)

diffDlatego, że nasza praca jest naszą pasją . To powoduje, że w każdym realizowanym projekcie są nie tylko nasze mądre głowy, doświadczenie biznesowe, konsultingowe i trenerskie ale przede wszystkim nasze serca  ;-).

b1KAŻDY PROJEKT JEST NOWYM POMYSŁEM PRZYGOTOWANYM NA POTRZEBY DANEJ ORGANIZACJI. NIE PRACUJEMY NA GOTOWYCH ROZWIĄZANIACH

To wydaje się oczywiste – jednak często spotykamy się z sytuacjami, w których Klienci otrzymują gotowe programy … bo tak jest łatwiej. A przecież w każdym projekcie są inni ludzie, inna kultura organizacyjna, inne wartości. Program każdego projektu jest dynamicznie współtworzony z Uczestnikami. 

b1PRZYGOTOWUJĄC PROJEKTY PATRZYMY SYSTEMOWO –  każda organiacja jest jak żywy organizm.

Organizacja dla nas to żywy system naczyń połączonych. Jeśli jakiś narząd słabiej działa – trzeba spojrzeć szerzej na przyczyny.  Zwykłe szkolenie jest jak tabletka na żołądek, który wymaga zmiany diety.  Nasze diagnozy i rekomendacje są zawsze trafne i często przełamujące schematy i utarte ścieżki wychodząc poza zwykłe kafeterie szkoleń. To pozwala nam projektować skuteczne procesy zmiany. 

b1KORZYSTAMY Z NAJLEPSZYCH NARZĘDZI I METOD PRACY co zwiększa efektywność działań i wpływa na zmiany postaw i zachowań uczestników.

Na bieżąco śledzimy trendy i nowości w zakresie narzędzi i rozwiązań dla biznesu na świecie. Sprawdzamy je i te najlepsze proponujemy Klientom. I przede wszystkim każą metodę sprawdzamy na sobie – dzięki temu dla naszych Klientów oraz Uczestników szkoleń jesteśmy „walk the talk”. 

b1W KAŻDYM PROJEKCIE WAŻNY JEST DLA NAS CZŁOWIEK 

Pracujemy na wartościach, postawach, głęboko wchodząc w obszary gwarantujące trwały proes zmiany. Każdy Uczestnikw naszych projektów otrzymuje naszą pełną atencję i towarzyczenie w tym procesie. 

b1DAJEMY GWARANCJĘ REZULTATÓW   dzięki dużemu doświadczeniu trenerów dedykowanych do projektu.

 Dlatego, że wiemy co robimy i robimy to dobrze.